Preskoč na obsah

Záverečná správa z prieskumu verejnej mienky Budyšínska - na stiahnutie Záverečná správa z prieskumu verejnej mienky Budyšínska - na stiahnutie

Záverečná správa z prieskumu verejnej mienky Budyšínska - na stiahnutie *.pdf, (49 strán).

16.12.2016 až 15.1.2017 prebehol zber dát pomocou dotazníkov distribuovaných priamo obyvateľom Budyšínskej ulice v papierovej forme aj online. Celkovo bolo zozbieraných 152 platných odpovedí, z tojo 90 priamo od ovyvateľov ulice. Záverečná správa obsahuje hlavné výsledky, krížové analýzy, charakteristiky respondentov, citácie, poznámky a informácie o postupoch samosprávy.

Informácia o termíne výrubu 12 drevín Informácia o termíne výrubu 12 drevín

Vážení obyvatelia,

Od 19.12.2016 do 23.12.2016 sa uskutoční výrub 12 najnebezpečnejších drevín na Budyšínskej ulici. Výrub sa deje v nádväznosti na dve verejné stretnutia v lokalite, na ktorých odborníci skonštatovali havarijný stav stromoradia a diskusiou sa dosiahol konsenzus o ich výrube. Výrub bude zabezpečený EKO-podnikom VPS, ktorý si na to prizve arboristu, pre zabezpečenie odbornosti úkonu.

O tom ako postupovať ďalej pri potenciálnej obnove Budyšínskej ulice, môžete vyjadriť svoj názor v dotazníku online do 15.1.2017.

 

Prehľad hlavných Noviniek: Prehľad hlavných Noviniek:

Cyklostratégia - dotazník

Cyklostratégia - dotazník

Chcete ovplyvniť stratégiu rozvoja cyklistickej dopravy v Bratislave - Novom Meste? Vyplňte nám dotazník a napíšte nám vaše pripomienky do 15. 10. 2017. Za všetkých cyklonadšencov ďakujeme.
Komunitné kompostovanie - hľadanie komunít

Komunitné kompostovanie - hľadanie komunít

Reportáž o komunitnom kompostovaní, podklady na stiahnutie a výzva. Do 20.8.2017 máte čas na oslovovanie susedov a záväzné info pre nás.
Pozvánka na verejné prerokovanie Stratégie rozvoja cyklodopravy v Novom Meste

Pozvánka na verejné prerokovanie Stratégie rozvoja cyklodopravy v Novom Meste

Vážení Novomešťania, pozývame vás na verejné prerokovanie Stratégie rozvoja cyklodopravy v Novom Meste - v utorok 15. augusta 2017 o 17.30 h v Komunitnom centre na Ovručskej ulici č. 5.
Začíname s komunitným kompostovaním

Začíname s komunitným kompostovaním

Cieľom kompostovania je ekologické spracovanie biologického rozložiteľného odpadu a vracanie živín do pôdy. Na rozdiel od individuálneho kompostovania má to komunitné aj ďalší cieľ: Stmeliť ľudí, ktorí myslia a konajú ekologicky. Urobte aj vy niečo správne pre našu planétu a prihláste sa!
Záverečná správa z prieskumu verejnej mienky Budyšínska

Záverečná správa z prieskumu verejnej mienky Budyšínska

16.12.2016 až 15.1.2017 prebehol zber dát pomocou dotazníkov distribuovaných priamo obyvateľom Budyšínskej ulice v papierovej forme aj online. Celkovo bolo zozbieraných 152 platných odpovedí, z tojo 90 priamo od ovyvateľov ulice.
First Previous Next Last