Preskoč na obsah
Späť

O Kolibskej olympiáde

Autor/ka: Katarína Nehanská
Ako to vyzeralo 14.9.2015 na Kolibskej olympiáde ŽŠ Koliba?

"Nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa." Táto myšlienka olympijských hier sa niesla 14. septembra areálom školy na Kolibe. Základná škola na Jeséniovej ulici odštartovala prvý ročník Kolibskej olympiády, v ktorej športovci si zmerali sily v netradičných športových disciplínach. Využili sa novoosadené fittnes prvky zabezpečené aj vďaka finančnej podpore z participatívneho rozpočtu MÚ BANM. Nechýbala olympijská hymna, vlajka, oheň ale hlavne radosť z dosiahnutých výsledkov a chuť z pohybu. Zúčastnení športovci boli odmenení medajlou a sladkým prekvapením. Areálom školy sa nieslo povzbudzovanie, potlesk a nadšenie všetkých v cieli. A to všetko v duchu fair play. Na záver vystúpili za potlesku a fanfár na stupne víťazov najlepší športovci. Kolibská olympiáda sa stala úspešnou akciou a naša škola tak začala novú tradíciu.

Priemerne (0 Hlasy)


Novinky z Projektov 2015: Novinky z Projektov 2015:

trans-SIBÍRSKA cyklo-magistrála v prevádzke

trans-SIBÍRSKA cyklo-magistrála v prevádzke

Cyklisti môžu Sibírskou konečne jazdiť obojsmerne.
Projekt Cyklotrasa Trans – Sibírska

Projekt Cyklotrasa Trans – Sibírska

Projekt PD cyklotrasy mal za cieľ riešiť prepojenie existujúcich a plánovaných cyklistických trás, a zároveň skvalitnenie celkového verejného priestoru obytnej štvrte, ohraničenej ulicami Račianska a Pionierska od Račianskeho mýta po Zváračský ústav. Pre cyklistickú dopravu bola z viacerých dôvodov vyhodnotená ako navhodnejšia Sibírska ulica.
Realizácia projektu Multi-kulti Dimitrovka

Realizácia projektu Multi-kulti Dimitrovka

Projekt je zameraný na prelomenie jazykových bariér. Vietnamské deti sa budú učiť po vietnamsky, rodičia sa budú učiť po slovensky.
Pozvánka na Malý vianočný Trh na Kramároch

Pozvánka na Malý vianočný Trh na Kramároch

Koordinátorky projektu Trh na Kramároch pripravili jeho vianočnú ochutnávku. Už v nedeľu 6.12. medzi 14-16:00 tak srdečne pozývame na Malý vianočný trh do DK Kramáre.
Projekt Cyklostojany

Projekt Cyklostojany

Správa o realizácii.
First Previous Next Last