Preskoč na obsah

Lezecký hrad/ lezecká stena na Kuchajde

Autor/ka: Kancelária pre participáciu

Anotácia:

Cieľom zadania je vytvorenie stredne veľkej lezeckej steny v priestoroch areálu jazera Kuchajda. Lezecká stena bude slúžiť obyvateľom na športovo-rekreačné účely.

Problém:

Projekt reaguje na viackrát formulovanú potrebu zo strany obyvateľov vytvoriť v priestoroch mestskej časti verejne prístupnú, otvorenú lezeckú stenu. Lezenie je čoraz populárnejším športom a aj v našej mestskej časti je požiadavka o vytvorenie možností na jeho prevádzkovanie.

Riešenie:

Požiadavkou je vytvorenie lezeckej steny v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto. Po konzultácii na úrade mestskej časti bola vytipovaná lokalita okolia jazera Kuchajda.

Rozpočet:

Projektová dokumentácia - všetky stupne PD a realizácia cez verejné obstarávanie vo výške max. 100 000 eur

Prílohy:

Možná verzia steny vizualizovaná firmou Anatomic - základná koncepcia sú 3 samostatné vežičky, z ktorých dve sú skoro kolmé, jedna previsnutá. Využitie od úplných začiatočníkov až po náročnejší previsnutý profil. Prestrešenie je veľkou strechou ponad všetky veže. V tejto verzii je celková výška 13m, plocha steny cca.350m2, max. previs 6m, plocha zastrešenia cca. 100m2.

 

 http://www.anatomic.sk/lezecka-stena/3-horolezecka-veza-aupark-bratislava

Priemerne (0 Hlasy)


Novinky zo Zadaní: Novinky zo Zadaní:

Participatívny rozpočet Bratislava - Nové Mesto: rozhodovanie o roku 2015

Participatívny rozpočet Bratislava - Nové Mesto: rozhodovanie o roku 2015

Dňa 12. 02. 2015 sa v priestoroch Strediska kultúry Bratislava - Nové Mesto na Vajnorskéj 21 uskutoční verejná prezentácia projektov a zadaní v rámci participatívneho rozpočtu pre rok 2015. Podujatie sa začne o 17:00 a jeho súčasťou budú vystúpenia predkladateľov občianskych projektov. Kancelária pre participáciu BANM predstaví proces participatívneho rozpočtu a jednotlivé zadania, ktoré sa budú uchádzať o priazeň Novomešťanov.

 

First Previous First Last