Preskoč na obsah

Rekonštrukcia toaliet v podchode na Trnavskom mýte

Autor/ka: Kancelária pre participáciu verejnsoti

Anotácia:

Zrekonštruovanie a sprevádzkovanie verejných toaliet v podchode na Trnavskom mýte.

Problém:

Z viacerých podnetov občanov je zrejmé, že v okolí Istropolisu resp. Trnavského mýta chýbajú funkčné, čisté a hlavne otvorené sociálne zariadenia.Viacero obyvateľov, prevažne seniorov sa vyslovilo o ich potrebu.

Riešenie:

V podchode Trnavského mýta sa nachádzajú nevyužívané toalety. Existujúce toalety v podchode na Trnavskom mýte je potrebné zrekonštruovať a znovu sprevádzkovať.

Rozpočet:

- momentálne neznámy.

Projektová dokumentácia

Realizácia

Prevádzkové náklady

Prílohy:

článok k téme rekonštrukcie podchodu:

 http://bratislava.sme.sk/c/6222074/nove-mesto-sa-ma-o-podchode-na-trnavskom-myte-dohodnut-s-ruzinovom.html

Priemerne (0 Hlasy)


Novinky zo Zadaní: Novinky zo Zadaní:

Zelenú cyklistike!

Zelenú cyklistike!

Obrovský záujem Novomešťanov o zlepšenie podmienok pre cyklistov ukázal nielen počet projektov, zapojených do hlasovania o príspevok z participatívneho rozpočtu mestskej časti, ale aj hojná účasť predstaviteľov občianskych združení a obyvateľov na stretnutí 24. marca na miestnom úrade na Junáckej ulici.

Verejné stretnutie - Cyklokomunita

Verejné stretnutie - Cyklokomunita

Milí Novomešťania, v utorok 24.3.2015 bude o 18:30 na miestnom úrade BANM Junácka 1 prvé verejné stretnutie Cyklokomunity - pracovnej skupiny, ktorá sa bude zaoberať rozvojom cyklodopravy v mestskej časti Nové Mesto.
A prečo nie aj v našej štvrti? - O rozhodovaní a výsledkoch PR 2015

A prečo nie aj v našej štvrti? - O rozhodovaní a výsledkoch PR 2015

Zrejme nikto z tých, ktorí sa o participatívny rozpočet pre rok 2015 zaujímali, takú vysokú účasť neočakával. Ani nikto z tých, ktorí sa priamo podieľali na jeho príprave. Rozhodovanie o tom ako naložiť s časťou našich daní napriek problémom pri organizovaní záveru celého procesu jasne ukázalo, že mnohým Novomešťanom na ich mestskej časti záleží. A že ich nie je málo.
Priority obyvateľov BANM

Priority obyvateľov BANM

Aké témy považuju Novomešťania za prioritné? V uplynulom roku sme v Kancelárii pre participáciu verejnosti zaznamenali takmer 400 podnetov. Zhrnuli sme ich do všeobecných oblastí a interpretovali výsledky.
Konečné výsledky Participatívneho rozpočtu BANM 2015

Konečné výsledky Participatívneho rozpočtu BANM 2015

Vážení Novomešťania,
takto vyzerajú konečné výsledky Participatívneho rozpočtu BANM 2015 pre Občianske PROJEKTY a vysokorozpočtové ZADANIA! Na projekty mestská časť vyčlenenila 40 000€, na Zadania 200 000€.