Preskoč na obsah

video Vnútrobloky

Vnutrobloky prezentacia

Vnútrobloky

Autor/ka: Lenka Korbeľova, KpP

Kultivovanosť a bezpečnosť miesta predstavuje dôležitý predpoklad pre to, aby mohlo byť využívané. Platí to ako o verejných priestranstvách, tak aj o priestoroch, ktoré majú intímnejší – susedský charakter a poznáme ich pod názvom vnútrobloky, či dvory medzi obytnými domami. Mnohé z nich v súčasnosti neposkytujú potrebnú rekreačnú a estetickú funkciu a často je tu v dezolátnom stave aj zeleň. Vnútrobloky sa často objavovali ako téma počas verejných stretnutí aj medzi občianskymi podnetmi, ktoré boli zaslané Kancelárii pre participáciu.

Financie z participatívneho rozpočtu by sa využili na:

-          zmapovanie súčasného stavu vnútroblokov;

-          návrhu koncepcie riešenia tejto problematiky;

-          rekonštrukciu konkrétnych vnútroblokov; 

Priemerne (0 Hlasy)


Navigácia Navigácia

Prehľad hlavných Noviniek: Prehľad hlavných Noviniek:

Cyklostratégia - dotazník

Cyklostratégia - dotazník

Chcete ovplyvniť stratégiu rozvoja cyklistickej dopravy v Bratislave - Novom Meste? Vyplňte nám dotazník a napíšte nám vaše pripomienky do 15. 10. 2017. Za všetkých cyklonadšencov ďakujeme.
Komunitné kompostovanie - hľadanie komunít

Komunitné kompostovanie - hľadanie komunít

Reportáž o komunitnom kompostovaní, podklady na stiahnutie a výzva. Do 20.8.2017 máte čas na oslovovanie susedov a záväzné info pre nás.
Pozvánka na verejné prerokovanie Stratégie rozvoja cyklodopravy v Novom Meste

Pozvánka na verejné prerokovanie Stratégie rozvoja cyklodopravy v Novom Meste

Vážení Novomešťania, pozývame vás na verejné prerokovanie Stratégie rozvoja cyklodopravy v Novom Meste - v utorok 15. augusta 2017 o 17.30 h v Komunitnom centre na Ovručskej ulici č. 5.
Začíname s komunitným kompostovaním

Začíname s komunitným kompostovaním

Cieľom kompostovania je ekologické spracovanie biologického rozložiteľného odpadu a vracanie živín do pôdy. Na rozdiel od individuálneho kompostovania má to komunitné aj ďalší cieľ: Stmeliť ľudí, ktorí myslia a konajú ekologicky. Urobte aj vy niečo správne pre našu planétu a prihláste sa!
Záverečná správa z prieskumu verejnej mienky Budyšínska

Záverečná správa z prieskumu verejnej mienky Budyšínska

16.12.2016 až 15.1.2017 prebehol zber dát pomocou dotazníkov distribuovaných priamo obyvateľom Budyšínskej ulice v papierovej forme aj online. Celkovo bolo zozbieraných 152 platných odpovedí, z tojo 90 priamo od ovyvateľov ulice.
First Previous Next Last